Menu
EUR

For the body

61 Products
Show:
Showing 49 - 61 of 61
Savonneries Bruxelloises Apricot & Royal Jelly - Shampoo Bar
Savonneries Bruxelloises
Apricot & Royal Jelly - Shampoo Bar
€15,00 €12,40
Unit price: €200,00 / Kilogram
 
Limited edition
Savonneries Bruxelloises Millésime - soap
Savonneries Bruxelloises
Millésime - soap
€15,00 €12,40
Unit price: €150,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Oriental spices - Hair & Body Soap
Savonneries Bruxelloises
Oriental spices - Hair & Body Soap
€15,00 €12,40
Unit price: €150,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Porto & Red Wine - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Porto & Red Wine - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Peony - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Peony - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Orange & Grapefruit - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Orange & Grapefruit - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Olive Flower - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Olive Flower - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Bestseller
Savonneries Bruxelloises Ginger & Lime - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Ginger & Lime - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Black Roses - Soap 1 x 100 gr
Savonneries Bruxelloises
Black Roses - Soap 1 x 100 gr
€12,50 €10,33
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Amaranth & Almond - 2 Glycerine Soaps
Savonneries Bruxelloises
Amaranth & Almond - 2 Glycerine Soaps
€50,00 €41,32
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Green Tea - 2 Glycerine Soaps
Savonneries Bruxelloises
Green Tea - 2 Glycerine Soaps
€50,00 €41,32
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Dead Sea Mud - 2 Glycerine Soaps
Savonneries Bruxelloises
Dead Sea Mud - 2 Glycerine Soaps
€50,00 €41,32
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Savonneries Bruxelloises Calendula - 2 Glycerine Soaps
Savonneries Bruxelloises
Calendula - 2 Glycerine Soaps
€50,00 €41,32
Unit price: €125,00 / Kilogram
 
Showing 49 - 61 of 61
Brands
Close
Cartes Bancaires iDEAL | Wero KBC Klarna. MasterCard Bancontact PayPal Visa
Choose your language
Choose your currency
€

Recently added

Total incl. tax
€0,00
Order for another €100,00 and receive free shipping
0
Compare
Start comparison

This product has been added to your cart!